قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

پیچ جوشی

پیچ جوشی

پیچ جوشی

پیچ جوشی ، که به طور صریحتر جوشکاری قوس الکتریکی شکل گرفته است، یک فرایند قوس الکتریکی است که به سرعت به یک فلز پایه یا بستر متصل می شود. اتصال دهنده می تواند انواع مختلفی داشته باشد: رشته، بدون رشته، ضربه ای و غیره. هر دو اتصال دهنده و بستر می تواند از مواد مختلف از جمله: فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و غیره.
فرآیند جوش پیچ

پیچ جوشی فرایندی است که توسط یک گلد فلزی به وسیله ی گرم کردن هر دو قسمت با قوس متصل به یک قطعه فلز متصل می شود. یک عامل کلیدی که متشکل از پیچ جوشی از سایر پروسه های اتصال است، این است که گیره به قطعه کار متصل می شود بدون اینکه از طرف دیگر سوار شود.

روش جوشکاری قوس قوس برای استفاده از انواع مختلف برنامه ها، بسیار محتمل است. این روش تقریبا هر اندازه یا پیکربندی یک گل میخک را امکان پذیر می کند به سرعت به یک قطعه جوش داده می شود، در حالی که حداکثر نفوذ و قابلیت اطمینان جوش را فراهم می کند.

جوشکاری قوس الکتریکی اجازه می دهد تا جوش های یک طرفه بر روی فلزات نازک با ضخامت های شروع از 0.048 “(1.2 میلی متر). این جوش را به اندازه 0.06 ثانیه تولید می کند.

جوشکاری قوس با استفاده از یک منبع تغذیه DC برای ایجاد قوس، ابزار پیچ جوشی ، اتصال دهنده های فلزی، و در بعضی موارد، فورول ها. سه روش معمول جوشکاری قوس الکتریکی وجود دارد:

جوشکاری قوس قوس
جوشکاری قوس کوتاه قوس
جوش قوس جوشکاری گاز
مزایای پیچ جوشی

پیچ های جوشی

پیچ جوشی دارای مزایای فراوانی نسبت به سایر پروسه های پیوستن است:

سریع است جوش یک اتصال 3/4 “کمتر از یک ثانیه طول می کشد.
این یک طرفه است. این به این معنی است که دسترسی به طرف دیگر قطعه کار لازم نیست.
امن است بر خلاف جوش محیطی که برای جوش یک پیچ در جای خود استفاده می شود، یک جوش فولادی یک جوش کامل مقطعی است. این بدان معنی است که چهره کامل از اتصال دهنده جوش داده شده در محل ارائه جوش قوی و بدون نگرانی.
این زیبایی و زیبایی است. به عنوان یک گیره یک طرفه هیچ شاخصی وجود ندارد که یک اتصال دهنده متصل باشد.
این جوش داده شده است و مانند یک اتصال دهنده ی مطبوعات آزاد کار نخواهد کرد
نیاز به مهارت های خاص و آموزش کمی برای نصب ندارد
صنایع که به طور معمول از پیچ جوشی استفاده می کنند

جوشکاری جوشکاری، به دلیل ماهیت تک لبه آن، اغلب بی توجه است. با این حال، پیچ جوشی یک فرایند به طور گسترده ای استفاده می شود. موارد زیر فقط چند نمونه از این است که این پروسه به طور موثری کار می کند:

ساختمان ها و پل ها (تصویر برخی از محصولات در مرکز تجارت جهانی جدید)
مدیریت کابل (مدیریت سیم در اطراف تجهیزات)
تجهیزات توزیع برق (آن ترانسفورماتور سبز در محله)
خدمات غذایی (در سازندگان قهوه، کباب کردن در رستوران های فست فود، سالاد و غیره)
وسایل نقلیه متحرک (خودرو، ساخت و ساز، کشاورزی، تریلر و غیره)
ساختمان کشتی و برنامه های نظامی
برنامه های کاربردی فقط تخیل شما محدود می شود

اشتباه رایج در مورد فرآیند پیچ جوشی

این فرایند اغلب با سایر فرآیندهای شامل جوشکاری مقاومت و جوش نقطه ای اشتباه گرفته می شود. جوشکاری مقاومت جوش و نقطه جوش از جریان الکتریکی (بدون قوس) و فشار بالا برای تشکیل یک پیوند بین دو مورد استفاده می شود. فشار بالا در جوشکاری قوس الکتریکی به کار رفته است.